SPECJALISTA DS. BHP

  • Data publikacji: 13/04/2023
    • Kutno, łódzkie, Polska

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie Północnego Mazowsza. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
W związku z tym poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Kutnie ul. Mickiewicza 108
Zakres obowiązków:
Wykonywanie obowiązków służby BHP zgodnie rozporządzeniem Rady Ministrów z 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
Organizowanie i prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP
Przygotowywanie niezbędnych pomocy i materiałów dydaktycznych
Opracowanie i prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych szkoleń
Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji w zakresie BHP w spółce
Wymagania:
wykształcenie wyższe lub podyplomowe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
znajomość przepisów BHP i ochrony ppoż. i umiejętności zastosowania ich w praktyce
przygotowania dydaktycznego i predyspozycji do prowadzenia szkoleń w zakresie BHP
min. rok doświadczenia w pracy w służbie BHP - mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
Pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,
Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie.
CV prosimy kierować w odpowiedzi na niniejszą ofertę lub na adres: [email protected]
Numer telefonu: 512940486
Dział Kadr 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2a
WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Elektryk - Elektromechanik w Wytwórni Pasz w Rypinie

    Elektryk - Elektromechanik w Wytwórni Pasz w Rypinie

    Inne prace Rypin (kujawsko-pomorskie) 15/04/2024

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynam...

  • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    Inne prace Mława (mazowieckie) 15/04/2024

  • Pracownik załadunku drobiu na fermie

    Pracownik załadunku drobiu na fermie

    Inne prace Ciechanów (mazowieckie) 15/04/2024

    CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynam...