Sprzedawca Terenowy/ Przedstawiciel Handlowy z językiem NIEMIECKIM

  • Data publikacji: 22/12/2022
    • Łódź, łódzkie, Polska

Miejsce pracy: okolice Łodzi
Umowa o pracę
Wynagrodzenie 6.000 pln netto podstawy plus dodatkowo premia
Praca wymaga wyjazdów na terenie Niemiec lub pobytu stałego
Nasz Klient to polski producent stolarki PCV i Aluminium - Kontakt ze stolarniami, firmami montażowymi
Zadania:
Budowa sieci sprzedaży- pozyskiwanie klientów
Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Ścisła współpraca z działem handlowym firmy
Profil:
Umiejętność nawiązywania i budowania relacji
Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i budowanie sieci klientów
Biegła znajomość języka polskiego i niemieckiego
Prawo jazdy kategorii B

Zapraszamy do aplikowania na [email protected] z dopiskiem „ Sprzedawca Terenowy/ Przedstawiciel Handlowy z językiem NIEMIECKIM „

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Samodzielna księgowa

    Samodzielna księgowa

    Inne prace Bełchatów (łódzkie) 14/03/2024

    UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. * Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymcza...

  • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    Inne prace Płońsk (mazowieckie) 14/03/2024

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynam...

  • Pracownik załadunku drobiu na fermie - POMOCNIK OPERATORA

    Pracownik załadunku drobiu na fermie - POMOCNIK OPERATORA

    Inne prace Mława (mazowieckie) 14/03/2024

    CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynam...