MALARZ (NIEMCY)

  • Data publikacji: 04/05/2023
    • Bełchatów, łódzkie, Polska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

MALARZ

Nr ref.: MALARZ/JOB/2023
Miejsce pracy: okolice Monachium
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:
– Wykonywanie prac malarskich, tapetowanie, gładzie, przygotowanie do malowania.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Język niemiecki na poziomie podstawowym.
– Umiejętności malarskie.
– Wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
– Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
– Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
– Umiejętność pracy w zespole.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Zakwaterowanie do 15 km od miejsca pracy (jednoosobowy pokój z wifi i dostępem do kuchni).
– Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony.
– Wynagrodzenie na początek 13,50€ netto/1h (pensja podstawowa 2400,00€ netto).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: [email protected]

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Mechanik samochodów ciężarowych - Holandia, Oss

    Mechanik samochodów ciężarowych - Holandia, Oss

    Praca za granicą Katowice (śląskie) 19/04/2024

    Praca dla mechaników, monterów maszyn, specjalistów od elektryki i pneumatyki samochodowej. W firmie z okolic Oss, która specjalizuje się w modyfikowaniu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, vanów i busów – przystosowywaniu ich do specjalist...

  • Spawacz MIG/MAG, TIG - Holandia, Eindhoven

    Spawacz MIG/MAG, TIG - Holandia, Eindhoven

    Praca za granicą Warszawa (mazowieckie) 19/04/2024

    Dla klienta spod Eindhoven, będącego podwykonawcą ASML, szukamy spawaczy MIG/MAG oraz TIG. Jako spawacz jesteś odpowiedzialny za wykonywanie od podstaw elementów konstrukcyjnych ze stali czarnej i nierdzewnej. Pracujesz na podstawie dostarczonego rys...

  • Komisjoner

    Komisjoner

    Praca za granicą FULDA (NIEMCY) 11/04/2024

    Praca tymczasowa Niemcy Oferujemy: stawkę 13,50 EUR brutto/h, zakwaterowanie w pełni opłacone przez Pracodawcę, możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia, elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym ...