Pracownik (k/m) uboju i rozbioru – praca blisko granicy Opole

Data publikacji: 12/05/2021
  • Lokalizacja: Opole, opolskie, Polska

Zakres obowiązków:

– Ubój dwa razy w tygodniu
– Standardowe czynności przy obróbce mięsa
– Rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego
– Praca przy taśmie
– Pakowanie produktów w skrzynki i kartony
– Przeprowadzanie kontroli jakości
Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:

– Doświadczenia w zakresie uboju i rozbioru mięsa
– Mile widziana dobra umiejętność trybowania mięsa wieprzowego
– Umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości fizycznej
– Znajomości języka niemieckiego
– Rzetelności
– Gotowości do pracy na jedną zmianę od godz. 5.00 do 14.00
– Prawo jazdy i własny samochód – wymóg konieczny, ponieważ oferta jest skierowana do osób mieszkających w pasie przygranicznym
Oferujemy:

– Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– Wynagrodzenie od 12 € brutto/h w zależności od doświadczenia
– Bezpłatną odzież roboczą
– Możliwość zostania przejętym przez zakład

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA
Telefon: 504 581 042
Mail: as@cp-personal.com
Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Powiązane Ogłoszenia

  • Kierowca C+E - Praca w USA
    Praca za granicą Warszawa (mazowieckie) 11/06/2021

    EPSN Workforce Poland wraz naszym Partnerem dla Klientów w USA (Teksas, Oregon, Wisconsin, Indiana, Nebrasca, Arizona, Tennessee, Colorado) poszukuje Kierowców kat. C+E do pracy st...

  • Opiekun/ka - Praca w Anglii bez doświadczenia

    EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta - sieci domów opieki w różnych lokalizacjach w Anglii poszukuje Opiekunów/Opiekunek do pracy stałej. UWAGA! Ze względu na wprowadzenie sys...

  • Monter rusztowań przemysłowych
    Praca za granicą Płock (mazowieckie) 17/05/2021

    Dla kilku naszych klientów przez cały rok potrzebujemy wielu Monterów Rusztowań do pracy na obiektach przemysłowych na terenie Belgii , Holandii oraz Niemiec. Firma wymaga od kandy...