Pracownik produkcji (k/m) bez języka niemieckiego

  • Data publikacji: 08/09/2022
    • Aleksandrowo, kujawsko-pomorskie, Polska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) bez języka niemieckiego - Mile widziane również pary, grupy! - Zjazdy do Polski

Miejsce pracy: w okolicach Könnern

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych (kiełbas, parówek, szynek)
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
● Gotowość do pracy trzyzmianowej
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h!
● Dodatki za pracę w godzinach nocnych (50%), w soboty (25%), w niedziele (100%) i święta (150%)
● Dużo godzin oraz możliwość nadgodzin!
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) w odległości 12 km od zakładu pracy
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
● Bezpłatną odzież roboczą
● Przyjazna atmosfera w pracy, umiarkowane tempo pracy
● Wsparcie polskiego koordynatora i polskich brygadzistów oraz współpracowników (b. dużo Polaków jest już zatrudnionych w tym zakładzie pracy)
● Możliwość zjazdów do Polski na co trzeci weekend

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

[email protected]

Tel. 52/522 80 50

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • KIEROWCA KAT. B

    KIEROWCA KAT. B

    Praca za granicą NORYMBERGIA (NIEMCY) 25/04/2024

    Opis stanowiska Załadowanie samochodu z magazynu zgodnie z informacjami wykazanymi w aplikacji zainstalowanej w prywatnym smartfonie. W aplikacji wskazane zostaną adresy dostawy załadowanych produktów, a następnie odbioru/załadunku kolejnych. Rodzaj ...

  • SZWACZKA

    SZWACZKA

    Praca za granicą NEUSS (NIEMCY) 25/04/2024

    Opis stanowiska Praca odbywa się na pralni przemysłowej, przy drobnych pracach naprawczych (np. zszycia popuszczonych szwów, zszywanie odprutych mankietów, przyszywanie guzików itp.) Asortyment na pralni: gastronomiczne i hotelowe tekstylia (brak aso...

  • Komisjoner

    Komisjoner

    Praca za granicą FULDA (NIEMCY) 25/04/2024

    Praca tymczasowa Niemcy Oferujemy: stawkę 13,50 EUR brutto/h, zakwaterowanie w pełni opłacone przez Pracodawcę, możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia, elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym ...