Pracownik produkcji (k/m) - pakowanie ciastek - Niemcy

  • Data publikacji: 08/09/2022
    • Arklity, warmińsko-mazurskie, Polska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Meppen

Zakres obowiązków:

● Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań
● Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne
● Gotowość do pracy trzyzmianowej
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
● Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie
● Wsparcie polskiego koordynatora
● Przyjazny system zaliczek

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

[email protected]

Tel. 52/522 80 50

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Mechanik samochodów ciężarowych - Holandia, Oss

    Mechanik samochodów ciężarowych - Holandia, Oss

    Praca za granicą Katowice (śląskie) 19/04/2024

    Praca dla mechaników, monterów maszyn, specjalistów od elektryki i pneumatyki samochodowej. W firmie z okolic Oss, która specjalizuje się w modyfikowaniu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, vanów i busów – przystosowywaniu ich do specjalist...

  • Spawacz MIG/MAG, TIG - Holandia, Eindhoven

    Spawacz MIG/MAG, TIG - Holandia, Eindhoven

    Praca za granicą Warszawa (mazowieckie) 19/04/2024

    Dla klienta spod Eindhoven, będącego podwykonawcą ASML, szukamy spawaczy MIG/MAG oraz TIG. Jako spawacz jesteś odpowiedzialny za wykonywanie od podstaw elementów konstrukcyjnych ze stali czarnej i nierdzewnej. Pracujesz na podstawie dostarczonego rys...

  • Komisjoner

    Komisjoner

    Praca za granicą FULDA (NIEMCY) 11/04/2024

    Praca tymczasowa Niemcy Oferujemy: stawkę 13,50 EUR brutto/h, zakwaterowanie w pełni opłacone przez Pracodawcę, możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia, elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym ...