Praca na wakacje dla studentów i uczniów - Niemcy Aleksandrowice

Data publikacji: 14/04/2021
  • Lokalizacja: Aleksandrowice, małopolskie, Polska

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna
● Pełnoletność - wymóg konieczny
● Umiejętność pracy w zespole
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Wynagrodzenie w wysokości 12,00€ brutto/h oraz dodatki i premie
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 677 609
Tel. +48 517 675 433

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Powiązane Ogłoszenia

  • BEZ WIEKÓWKI I JĘZYKA  -   PRACA W HOLANDII na produkcji!
    Produkcja Kraków (małopolskie) 16/03/2018

    LIDERJOB (cert.16198) TO NOWOCZESNA, CERTYFIKOWANA AGENCJA. SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE DO PRACY ZA GRANICĄ ! DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY W FABRYCE OPIS STANOWISKA: - ...

  • Produkcja-Morawica
    Produkcja Chrzanów (małopolskie) 31/01/2017

    Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit ( nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.) Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowis...

  • Kraków / Kokotów - Pracownik magazynu / Kompletacja zamówień
    Produkcja Kraków (małopolskie) 22/12/2016

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta - dużej firmy logistycznej, osób chętnych do pracy na stanowisku Pracownika magazynu. Miejsce pracy: Kokot...